Renginiai

Turime savitą ir unikalų renginių fotografavimo stilių,  ‘nesustatinėjame’ situacijos, o ‘gaudome’ kadrus,  tad fotografijose atsispindi nesuvaidintos emocijos. Suprantame, kad kiekvienas renginys yra unikalus su savo reikalavimais, tad aptariame su organizatoriais jų lūkesčius ir perteikiame renginio metu tvyrančią atmosferą. Kokybė ir natūralumas – tai kertinės mūsų vertybės, kurių dėka išryškėja gražiausios Jūsų šventės ar renginio akimirkos.

Studijinis apšvietimas fotografavimui prie fotosienelės

 

Nepriklausomai nuo to kokį renginį organizuojate, fotosieneles tampa neatsiejama renginio dalimi. Papildomas apšvietimas prie fotosienelės, leis ne tik išgauti ‘studijinę’ nuotraukų kokybę, bet ir sukurs šventiškesnę atmosferą, tapsime programos dalimi.  Apšvietimui naudojama pastovios šviesos lempas, tad renginio dalyviai galės, net ir patys su savo telefonais pasidaryti kokybiškas nuotraukas, nes šviesa vienas pagrindiniu kokybiškų nuotraukų elementų. Yra galimybė išsinuomoti šviesas, be renginio fotografavimo paslaugos.

 

 

 

Verslo renginiai, konferencijų fotografavimas

Fotografuojame įvairius seminarus, konferencijas, verslo renginius. Patirtis aukščiausio lygio renginiuose, verslo konferencija ‘Lužio taškas’, Europos komisijos konferencijos ir pan.

Mūsų naudojama fototechnika, leidžia mums net ir tamsiuose salėse nenaudojant blykstės išgauti ryškias ir reprezentatyvias nuotraukas. Yra galimybė gauti nuotraukas realiuoju laiku.

 

Masiniai renginiai miesto šventės

 

 

 


 


Asmenines šventės

Fotografuojame asmenines šventes: gimtadienius, krikštynas, mergvakarius, puikiai įamžinsime šilčiausias akimirkas, perteiksime visas emocijas ir nuotaiką.

 

 


 Sporto renginiai

Fotografuojame įvairius  sporto renginius, sugebame užfiksuoti didelio fotografavimo greičio reikalaujančius projektus, vyraujant bet kokiom oro sąlygoms.

 


 Foto reportažai

 Bendradarbiaudami su Lietuvos žiniasklaida, ruošiame įvairios tematikos foto reportažus iš pajūrio.

 

Turite klausimų? Domina kainos?
Skambinkite mums +370 608 10660

Daugiau nuotraukų pavyzdžių žiūreti NUOTRAUKŲ GALERIJOJE

(Įėjus į nuotraukų galeriją uždėkite filtrą ‘Renginiai’)