Renginiai

F360.LT komanda turi savitą ir unikalų renginių fotografavimo stilių, mes ‘nesustatinėjame’ situacijos, o ‘gaudome’ kadrus,  tad fotografijose atsispindi nesuvaidintos emocijos. Mes suprantame, kad kiekvienas renginys yra unikalus su savo reikalavimais, tad aptariame su organizatoriais jų lūkesčius ir perteikiame renginio metu tvyrančią atmosferą. Kokybė ir natūralumas – tai kertinės mūsų vertybės, kurių dėka išryškėja gražiausios Jūsų šventės ar renginio akimirkos.

Studijinis apšvietimas fotografavimui prie fotosienelės

 

Nepriklausomai nuo to kokį renginį organizuojate, fotosieneles tampa neatsiejama renginio dalimi. Papildomas apšvietimas prie fotosienelės, leis ne tik išgauti ‘studijinę’ nuotraukų kokybę, bet ir sukurs šventiškesnę atmosferą, tapsime programos dalimi.

Softox’ų šviesos naudoja akumuliatorių energiją, tad aplink nėra jokių laidų

 

 

Masiniai renginiai miesto šventės

 


Verslo renginiai

Fotografuojame įvairius seminarus, konferencijas, verslo renginius. Mūsų naudojama fototechnika, leidžia mums net ir tamsiuose salėse nenaudojant blykstės išgauti ryškias ir reprezentatyvias nuotraukas.

 


Asmenines šventės

Fotografuojame asmenines šventes: gimtadienius, krikštynas, mergvakarius, puikiai įamžinsime šilčiausias akimirkas, perteiksime visas emocijas ir nuotaiką.

 

 


 Sporto renginiai

Fotografuojame įvairius  sporto renginius, sugebame užfiksuoti didelio fotografavimo greičio reikalaujančius projektus, vyraujant bet kokiom oro sąlygoms.

 


 Foto reportažai

 Bendradarbiaudami su Lietuvos žiniasklaida, ruošiame įvairios tematikos foto reportažus iš pajūrio.

 

Turite klausimų? Domina kainos?
Skambinkite mums +370 608 10660

Daugiau nuotraukų pavyzdžių žiūreti NUOTRAUKŲ GALERIJOJE

(Įėjus į nuotraukų galeriją uždėkite filtrą ‘Renginiai’)