Nuotraukos Dronu


F360 komanda gali pasiūlyti aukštos kokybes  fotografavimo ir filmavimo paslaugas ore, bei 360 panoramines nuotraukas darytas dronu. Dronas – radijo bangomis valdoma skraidyklė, dažniausiai maža valdoma autonominio kompiuterio arba ant žemės esančio piloto.
Filmuojame 4k rezoliucija, specializuojamės nekilnojamo turto, miesto renginių, sporto varžybų filmavime, filmuojame reklamai, vestuvėm. Galime sumontuoti visą video medžiaga arba atiduoti ”žalius” RAW failus.
Mūsų techninės galimybes leidžia prisitaikyti prie bet kokių kliento pageidavimų.   Fotografuojame 360 panoramines nuotraukas ore.

 

MES KYLAME

Nekilnojamo turto prezentacija   

Jūsų nekilnojamas turtas, ar viešbutis stovi  nuostabioje aplinkoje? Norite skelbimą/reklamą padaryti unikalia, patraukti potencialių užsakovų dėmesį. Nuotraukos darytos dronu ne tik padės susidaryti tikrąjį objekto dydį, bet ir parodys jį supančią aplinką.

Kaminų, bokštų, stogų inspekcija

Nesame statybos darbų ekspertai, bet galime pakilti i aukštį ir nufilmuoti, sunkiai pasiekiamas, jums rūpimas objekto dalis.
Jums nereikes brangiai kainuojančių kranų ar pastolių, tam, kad atlikti pirminę apžiūrą. Turesite nuotraukas ar video ir galesite išanalizavę esamą situaciją nuspresti kokie darbai reikalingi toliau.

 

Miesto šventės, Koncertai  

Distanciniu būdu valdomos skraidyklės yra idealus sprendimas fotografuojant ar filmuojant renginius. Kadrai iš didelio auksčio būna labai įspūdingi ir perteikia visą renginio grožį.  Masinių susibūrimų vietose laikomės visų saugaus pilotavimo reikalavimų.
Turizmas, sportas 

Tikriausiai nera geresnio būdo pristatyti kaimo turizmo sodybos prie ežero ar poilsio namų vaizdingoje vietovėje nei video ar nuotraukos iš paukščio skrydžio. Skraidome virš miškų, upių ar ežerų.
Filmuojame, fotografuojame įvairius sporto renginius.Daugiau nuotraukų pavyzdžių žiūrėti Nuotraukų galerijoje


Pilotuojamų kamerų, dronų pritaikomumas yra labai platus, jai jūsų poreikiai neišvardinti auksčiau, susisiekite su mumis ir mes padesime jums juos igyvendinti.